بررسی فصول امنیتی و دفاعی برنامه هفتم توسعه در کمیسیون امنیت مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی مجلس، فصول امنیتی و دفاعی لایحه برنامه هفتم توسعه مورد بررسی قرار گرفت.

بررسی فصول امنیتی و دفاعی برنامه هفتم توسعه در کمیسیون امنیت مجلس

ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی جشنواره وب با اشاره به جزئیاتی از جلسه عصر امروز(دوشنبه، 5 تیر) این کمیسیون، گفت: جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی به بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه کشور اختصاص داشت و اعضای کمیسیون بر فصول امنیتی و دفاعی و همچنین سیاست خارجی این لایحه تمرکز کردند. 

وی افزود: در این جلسه با مروری بر پیشنهادهای ثبت شده نمایندگان در این فصول، بر تجمیع پیشنهادهای مشابه و ارائه پیشنهادهایی با جنس غنابخشی به برنامه هفتم تأکید شد. نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و مرکز پژوهش‌های مجلس هم در این موارد نظرات مشورتی خود را ارائه کردند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: همچنین مقرر شد کمیته‌ای متشکل از نمایندگان کمیسیون امنیت ملی در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم و تعدادی دیگر اعضای مرتبط، پیشنهادهای مرحله جاری برای ارائه به کمیسیون تلفیق را منقح کنند.

عمویی در پایان خاطرنشان کرد: در ادامه جلسه عصر امروز کمیسیون، دو مرکز افکارسنجی ایسپا و ملت هم گزارشی از آخرین یافته‌های علمی خود از افکار عمومی در موضوعات مرتبط با فعالیت کمیسیون به نمایندگان ارائه کردند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Previous post از افزایش کماندوهای جمهوری آذربایجان تا آتش پراکنی‌ مرزی و نشست در واشنگتن
Next post 10 تیرآغاز تمرینات ذوب‌آهن با ربیعی