جامعه اسلامی مهندسین: مکتب شهید سلیمانی مکتب مقاومت، قدرت و صلابت در برابر دشمنان است

جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در بیانیه‌ای اعلام کرد: مکتب شهید سلیمانی مکتب مقاومت، قدرت و صلابت در برابر دشمنان و گفت‌وگو، تعامل با دوستان است.

جامعه اسلامی مهندسین: مکتب شهید سلیمانی مکتب مقاومت، قدرت و صلابت در برابر دشمنان است

به گزارش گروه سیاسی جشنواره وب،  جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی بیانیه‌ای صادر کرد. 

متن این بیانیه به شرح زیر است:

ملت‌های مظلوم منطقه در حالی به استقبال چهارمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها می‌روند که امواج طوفان الاقصی خانه پوشالی صهیونیسم قاصب را ویران ساخت و فرزندان مقاومت جلوه‌ای بدیع از شهامت و شجاعت را در عین مظلومیت به رخ جهانیان کشیدند. حاج قاسم اگر چه اکنون در میان مانیست، اما روح بلندش نظاره‌گر افتخارآفرینی گروه‌های مقاومت است که پوزۀ اشغالگران را به خاک مذلت مالیدند. نهالی که حاج قاسم بنیان گذارد و با خون شهدای گلگون کفن آبیاری شد، اکنون درخت تنومندی است که از سوریه تا عراق، از فلسطین تا یمن و در سراسر منطقه، قدرت استکبار را به چالش می‌کشد و معادلات را برهم می‌زند.

سردار سلیمانی فقط مرد میدان نبود، او فاتح قلب‌ها بود. او بابصیرت عمیق خود ارزش‌های والای حضرت روح‌الله را احیاء کرد و با ولایت‌مداری خود نشان داد که جمهوری اسلامی ایران برای تمامی آحاد ملت ایران است.

بی‌شک حاج قاسم یک مکتب بود و در مکتب سلیمانی آنگونه که خود گفت: «باید تلاش کرد که دیده نشد، خدا خودش می‌بیند و باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم. آنکس که باید ببیند می‌بیند»

در مکتب حاج قاسم وحدت رمز پیروزی بود. او ملت را از سویدای دل دوست داشت و مردم ایران نیز او را با همۀ وجود دوست داشتند. حاج قاسم بود که به میدان‌داران مدعی می‌گفت: «من و آدم‌های خودم. من و رفقای خودم. من و مریدهای خودم. این بی حجاب است، این با حجاب است. این چپ است، آن راست است، این اصلاح‌طلب است، او اوصولگراست، خب پس چه کسی را می‌خواهید حفظ کنید؟»

مکتب سلیمانی مکتب مقاومت، قدرت و صلابت در برابر دشمنان و گفت‌وگو، تعامل با دوستان بود. اکنون که به موعد انتخابات نزدیک می‌شویم خوب است نگاهی بیندازیم به کردار و منش آن شهید والامقام که هیچگاه خودرا در رقابت‌های پست و سخیف  وارد نکرد و همواره بر همدلی مردم تأکید داشت. مردمی که بصیرت سلیمانی را شناختند و با امواج میلیونی خود پیکر او را بدرقه نمودند، در صحنۀ انتخابات نیز حماسه خواهند آفرید و دنیاطلبان را از مبارزه با نظامی که خون‌بهای آن، خون سرخ سلیمانی و یارانش است مأیوس خواهند نمود.

جامعۀ اسلامی مهندسین ضمن گرامیداشت یاد و خاطرۀ سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی، بر ادامۀ راه آن اسطورۀ مقاومت، قدرشناس ایران را به حضور باشکوه در مراسمات سالگرد شهادت حاج قاسم دعوت می‌نماید.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Previous post چمران: طرح ترافیک جدید به امسال نمی‌رسد
Next post مکانیزم محاکمه آمریکا؛ کدام دادگاه بین المللی صلاحیت رسیدگی به ترور شهید سلیمانی را دارد؟