حجت‌الاسلام پناهیان در جمکران سخنرانی می‌کند

مراسم هفتگی قرائت دعاهای توسل، کمیل و ندبه در مسجد مقدس جمکران در روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام پناهیان در جمکران سخنرانی می‌کند

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت جشنواره وب، همچون هفته‌های گذشته، مراسم هفتگی قرائت دعاهای توسل، کمیل و ندبه در مسجد مقدس جمکران در روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته ۲۱، ۲۳ و ۲۴ آذرماه با حضور منتظران و عاشقان امام زمان(عج) برگزار خواهد شد. مراسم هفتگی قرائت دعای توسل، کمیل و ندبه این هفته امشب ۲۱ آذرماه با سخنرانی حجت‌الاسلام توکل و قرائت دعای علی مهدوی‌نژاد مداح اهل بیت(ع) بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد.

در روز پنجشنبه ۲۳ آذرماه مراسم قرائت دعای کمیل با عنوان «کمیل عارفانه» با سخنرانی حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان و قرائت دعای حجت‌الاسلام حسین‌آبادی بعد از نماز مغرب‌ و عشاء برگزار می‌شود.

صبح روز جمعه ۲۴ آذرماه مراسم قرائت دعای ندبه با عنوان «ندبه انتظار» از ساعت ۶ صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام الیاسی و قرائت دعای حسن شالبافان برگزار می‌شود.

قرائت صلوات ضراب اصفهانی از ساعت ۱۶ و قرائت زیارت آل‌یس توسط عباس محمدی‌پور بلافاصله بعد از نماز عشاء در روز جمعه پایان‌بخش برنامه‌های جمکران است. تمام این برنامه‌ها از سایت مسجد مقدس جمکران https://jamkaran.ir/liveWin پخش زنده خواهد شد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Previous post آمریکا استقرار نیرو در مرز لبنان-فلسطین اشغالی را تکذیب کرد
Next post لژیونرهای شنای ایران به تیم ملی می‌آیند؟