فجر44| بهره برداری و کلنگ زنی ۳۵ طرح عمرانی همزمان با چهل و‌چهارمین بهار انقلاب در زرین دشت

فرماندار زرین دشت گفت: ۳۵ طرح عمرانی با اعتباری افزون بر ۲۰۴ میلیارد تومان همزمان با 44 سالگی بهار انقلاب در زرین دشت کلنگ زنی و یا افتتاح می شود.

فجر44| بهره برداری و کلنگ زنی ۳۵ طرح عمرانی همزمان با چهل و‌چهارمین بهار انقلاب در زرین دشت

به گزارش جشنواره وب از زرین دشت؛ رسول بهمنی با اشاره به بهره برداری از ۳۵ طرح عمرانی در دهه فجر امسال زرین دشت اظهار داشت: این پروژه ها در حوزه های آبرسانی، راه، مسکن، بهسازی معابر شهری و روستایی، مسکن مددجویی و روستایی، جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و نهضت ملی مسکن است که افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.

وی افزود: مبلغ اعتبار پروژه های  قابل افتتاح این شهرستان در دهه مبارکه فجر  ۱۶۷ میلیارد و اعتبار  پروژه هایی که قرار است کلنگ زنی شود ۳۷ میلیارد تومان برآورد شده است. 

رئیس ستاد گرامیداشت دهه مبارکه فجر در زرین دشت با تاکید به پروژه های شاخص این شهرستان ، بیان داشت: شبکه آبیاری عمومی زیر دست سد خسویه با اعتباری بالغ بر ۳۷ میلیارد تومان که از مصوبات سفر ریاست  جمهوری به فارس بود، در این دهه افتتاح و مورد بهره برداری قرار میگیرد. 

بهمنی در ادامه به  بهره برداری از روکش راه های مواصلاتی شهرستان زرین دشت و تعریض محور دهنو و شهرپیر با اعتباری افزون بر ۷۲ میلیاردتومان در دهه فجر امسال  اشاره کرد و گفت: آسفالت ۵۰ هزارمتر مربع  معابر روستایی این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان انجام شده است. 

وی در خاتمه اضافه کرد: علاوه بر برنامه های ذکر شده  عملیات اجرایی  ۱۵۰۰ واحد نهضت ملی مسکن در حاجی آباد و شهرپیر نیز در دهه فجر سالجاری آغاز می شود.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Previous post برگزاری نشست هم‌افزایی فرماندهان عالی رتبه ارتش/ سرلشکر موسوی: نهاجا در شرایط مختلف کنار مردم است
Next post وزیر صمت: صنعت فولاد ایران بلوغ و پیشرفت قابل توجهی دارد/ ایران هفتمین کشور تولیدکننده فولاد در جهان