مرکز مردمی نفس، راهی برای جلوگیری از سقط جنین

فرماندار ویژه جهرم گفت: طرح نفس یکی از برنامه‌های اصلی استان فارس و شهرستان جهرم در راستای اجرایی کردن قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.

مرکز مردمی نفس، راهی برای جلوگیری از سقط جنین

به گزارش جشنواره وب از جهرم، مرکز مردمی نفس در راستای جلوگیری از سقط جنین در شهرستان جهرم راه اندازی شد.

شعبانی، فرماندار ویژه جهرم در نشست اجرای این طرح گفت: طرح نفس یکی از برنامه‌های اصلی استان فارس و شهرستان جهرم در راستای اجرایی کردن قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت «مدیریت کنترل و کاهش آمار اسقاط جنین» است.

وی در ادامه افزود: هدف از ایجاد این مرکز فرهنگ سازی، ارائه مشاوره و حمایت از خانواده هایی است که تصمیم به سقط جنین سالم خود به صورت ارادی دارند.

شعبانی با اشاره  به اهمیت موضوع و تدابیر مقام معظم رهبری در راستای تحکیم بنیان خانواده و افزایش نرخ موالید اظهار کرد: یکی از ساده ترین راههای افزایش جمعیت، کمک به مادرانی است که به دلیل مشکلات اقتصادی و تفکرهای اشتباه عرفی، فرهنگی و آگاه نبودن به مسائل شرعی نسبت به سقط جنین خود اقدام می کنند.

گفتنی است در مرکز نفس حمایت‌های مالی، حمایت‌های روحی روانی، حمایت معنوی و… به افرادی که به دلیل مشکلات مالی، اجتماعی، فرهنگی و… قصد سقط‌ جنین دارند ارائه می‌شود.

این مرکز در درمانگاه خدمات جامع سلامت امام صادق (ع) واقع در ابتدای خیابان هجرت شهر جهرم قرار دارد و شهروندان می توانند برای دریافت مشاوره و یا هرگونه سوال حضوری مراجعه و یا به شماره این مرکز (۵۴۲۲۲۵۳۷) تماس بگیرند.

پایان پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

Previous post زاکانی: توسعه ورزش همگانی در پایتخت، رسالت شهرداری است
Next post فیلم| توصیه رهبر انقلاب به کنکوری‌ها