مناظره علیزاده و زیباکلام درباره فلسطین از تلویزیون پخش می‌شود

مناظره علی علیزاده و صادق زیباکلام با محوریت فلسطین و رژیم اشغالگر قدس، امشب سه شنبه 19 اردیبهشت ساعت 21 از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

مناظره علیزاده و زیباکلام درباره فلسطین از تلویزیون پخش می‌شود

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون جشنواره وب، مناظره صادق زیباکلام و علی علیزاده با محوریت فلسطین و رژیم اشغالگر قدس که در حاشیه رونمایی مستند «وداع با اسلحه» در دانشگاه شریف انجام شده بود، امشب ساعت 21:00 از قاب شبکه مستند پخش می‌شود. «چه کسی به ایران ماموریت مبارزه با اسرائیل را داده است؟» پرسش اصلی این مناظره بود که به بررسی سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با رژیم اشغالگر قدس پرداخته بود. مروری بر سابقه تشکیل رژیم اسرائیل و نقش این رژیم غاصب در تنش‌های جاری خاورمیانه و بررسی چرایی سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران علیه اسرائیل دیگر موضوعاتی است که در این مناظره مورد بحث قرار گرفته و در مستند مربوط به آن آورده شده است.

مناظره صادق زیباکلام و علی علیزاده توسط مرکز مستند سفیر فیلم برگزار شد و اجرای آن را سیدمهدی دزفولی (معاون جریان سازی سفیرفیلم) برعهده داشت. این گفتگوی اینترنتی امشب ساعت 21:00 روی آنتن می‌رود و بازپخش آن روز جمعه 22 اردیبهشت ساعت 16 از شبکه مستند پخش می‌شود. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Previous post آغاز ثبت نام چهل و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم در قم
Next post دستگیری 5 نفر در پرونده شهیدالداغی