پخش مستند حاج ابوجواد از شبکه یک سیما

مستند پرتره سردار شهید ایوب مطلب زاده سه شنبه همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) ساعت 15 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

پخش مستند حاج ابوجواد از شبکه یک سیما

به گزارش جشنواره وب، مستند پرتره فرمانده دلیر و محبوب محور مقاومت سوریه و لبنان سردار شهید ایوب مطلب زاده ملقب به حاج ابوجواد به کارگردانی سجاد سلیمانخانی همزمان با فرارسیدن شهادت امام جعفر صادق (ع) سه شنبه ساعت 15 به روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت. این مستند 50 دقیقه ای، روایتی است بازسازی شده از زندگی شهید مطلب زاده که توسط دوستان و همرزمانش در جبهه شمالغرب کشور و محور مقاومت ( سوریه و لبنان) به بیان تصویری می پردازد.  سردار شهید مطلب زاده یکی از فرماندهان محور مقاومت لبنان و سوریه و یار و همراه حاج قاسم سلیمانی و شهید حجازی بود که در تاریخ بیست و هشتم بهمن ۱۴۰۰ همزمان با سالروز شهادت حضرت زینب (س) در بیروت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

عوامل مستند عبارتند از: تحقیق و پژوهش: خانم بهاره شیرازی نویسنده و کارگردان: سجاد سلیمانخانی/ تهیه کننده : داوود مرادیان/ تصویر بردار: علی کاظمی / مدیر تولید: امید سلیمانخانی/ تدوین و صداگذاری: سجاد سلیمانخانی و سید عدنان مسچی/ ناظر کیفی: مهدی متولیان/ مجری طرح: احمدرضا نصری مستند حاج ابوجواد روایتی است از بیش از چهل سال مجاهدت سردار شهید ایوب مطلب زاده از حوادث پیش از انقلاب، دوران دفاع مقدس در مناطق غرب و شمالغرب و حضور موثر او محور مقاومت لبنان و سوریه به تصویر کشیده شده است. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Previous post آقای محترم، لطفا حجابت را رعایت کن!
Next post اولین خروجی‌های بایرن در تابستان مشخص شدند